Wyświetl pojedynczy post
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1275
Stary 08.03.2009, 21:40
JohnnyH
Wydawało mi się, że do tego służy forum dyskusyjne, a szczególnie temat byli piłkarze Wisły.
Nie chodziło mi o to by, dając im pożywkę, ponownie obudzic forumowych napinaczy. Odniosłem się do wydarzenia (wywiadu), które miało miejsce kilka godzin temu i dotyczy naszego byłego piłkarza, tak więc nie widzę w tym co napisałem nic niestosownego. To, że niektórzy nie potrafią utrzymać poziomu dyskusji sprowadzając ją do absurdu, lub obrażają innych jej uczestników to już nie moja wina.

Pozdrawiam

darotsok73
Podziwiam, ale po co piszesz takie rzeczy? Ja z racji wieku nie mam tak długiego stażu na Reymonta, ale czy te 23 lata usprawiedliwiają to że obrażasz innych forumowiczów?
Twoja ostatnia wypowiedź to dokładnie to o czym pisałem JohnnyH - sprowadzanie dyskusji do absurdu. Dlatego większość nawet nie zabierze tu głosu, bo nie ma ochoty użerać się z takimi pseudo argumentami.
Ostatnio edytowane przez bb.1906 : 08.03.2009 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując