Eustachy napisał(a):

|
Wracajac do zachowania Lewandowskiego, ciekawi mnie jak cala sytuacje skomentuja forumowi legionisci, ktorzy przy okazji skoordynowanej akcji Canal+ oraz Komisji (L)igi wymierzonej w Boguskiego, nasmiewali sie z nas, wyzywajac od placzkow i milosnikow teorii spiskowych?
|
Ale czego ty od nas oczekujesz? Kazde takie chamskie zachowanie jak Boguskiego i Lewandowskiego powinno byc traktowane tak samo(bez wzgledu na to z kogo Lech czy Wisla ma na rozkladzie w najblizszej kolejce). Jak doskonale wiesz to
NIE kibice Legii wyslali ten material do Komisji Ligi tylko stacja
CANAL PLUS, wiec jak masz jakies uwagi to nie kieruj ich do nas tylko do C+.
Zawsze mozesz wyslac maila z takim pytaniem jakie zadales w swoim poscie:
Eustachy napisał(a):

|
dlaczego Boguski moze zostac ukarany w przyspieszonym trybie, a Lewandowski juz nie ?
|
Jezeli jest ta stacja kompetentna to powienn ktos Ci odpowiedziec na takie pytanie.