Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4611
Stary 08.03.2009, 20:51
Oj cienko widze Lecha, nie maja lawki rezerwowych. Myslalem ze moze w koncowce wejda Golik i Handzic ale oni nadal sie nieogrywaja. Graja chociaz w rezerwach albo Mlodej Ekstraklasie?
Odpowiedz cytuj±c