Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
1259
08.03.2009, 20:12
Jasny zielony jest chyba wtedy kiedy masz pokazaną akcję na ekranie, a ciemny kiedy powiedzmy "nic" się nie dzieje.
Tom'ash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tom'ash
Znajdź inne posty napisane przez Tom'ash