witam wszystkich Wiślaków
widze że gracie w fifa, zapraszam na
http://sportfifa.tnb.pl
właśnie planuje zrobic klubowa lige (zapisy trwają)(wiecej info tutaj:
http://www.sportfifa.tnb.pl/news.php?readmore=53 ) jesli gracie to moze zagrajcie tez i postarajcie sie pokazac Polsce kto rządzi nie tylko na boisku ale i w internecie
pozdrawiam (moj numer gg: 8190984 - chetnie wyjasnie o co chodzi)