Wyświetl pojedynczy post
sportfifa
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 08.03.2009, 19:31
witam wszystkich Wiślaków

widze że gracie w fifa, zapraszam na http://sportfifa.tnb.pl
właśnie planuje zrobic klubowa lige (zapisy trwają)(wiecej info tutaj: http://www.sportfifa.tnb.pl/news.php?readmore=53 ) jesli gracie to moze zagrajcie tez i postarajcie sie pokazac Polsce kto rządzi nie tylko na boisku ale i w internecie

pozdrawiam (moj numer gg: 8190984 - chetnie wyjasnie o co chodzi)
Odpowiedz cytując