Temat
:
Wszystkiego Najlepszego grubasy!!
Wyświetl pojedynczy post
LuKiTS89
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Oława-->Kraków
Offline
#
18
08.03.2009, 15:46
Najlepszego Dla Wszystkich Wiślaczek żeby dalej wspierały naszą kochaną drużynę i kochaną przeciwną płec
LuKiTS89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LuKiTS89
Znajdź inne posty napisane przez LuKiTS89