Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#736
Stary 08.03.2009, 14:10
nero napisał(a):Wyświetl post
tak z pewnoscia to jest glowny powod, ze nie zdales.
szkoda mi takich ludzi co mysla jak Ty.
Główny to nie był pewnie jego powód, ale osoby, dla której przygoda z samochodem zaczęła się w dniu zapisu na kurs mogą myśleć w kategoriach 'farta', bo rzeczywiście ktoś może mieć łatwy przejazd (parkowanie skośne na pustym parkingu, zawracanie na zawrotce) a ktoś może dostać gamę najtrudniejszych zadań technicznie.

Powiesz pewnie, że kto umie jeździć to zda i przy najtrudniejszych rzeczach. Ale po 30 h jazdy chyba ciężko stać się kierowcą rajdowym z wieloletnim doświadczeniem.
the end
Odpowiedz cytując