hoho napisał(a):

Pozostaje liczyc na to,ze jutro Franek skarci Amice
|
Mysle, ze co innego upalic Arce dwa gole, a co innego walczyc z Arboleda.
Szczerze mowiac, nie zdziwie sie jesli w Poznaniu Franek nie odda nawet strzalu na bramke. Chociaz nie mialbym nic przeciwko, zeby bylo inaczej
