Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4569
Stary 08.03.2009, 14:02
hoho napisał(a):Wyświetl post
Pozostaje liczyc na to,ze jutro Franek skarci Amice
Mysle, ze co innego upalic Arce dwa gole, a co innego walczyc z Arboleda.
Szczerze mowiac, nie zdziwie sie jesli w Poznaniu Franek nie odda nawet strzalu na bramke. Chociaz nie mialbym nic przeciwko, zeby bylo inaczej
Odpowiedz cytując