Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 08.03.2009, 12:55
fajne "szczere" życzenia...

ja życzę spełnienia najskrytszych marzeń, zdrowia, wielu dobrych ludzi wokół i życiowych sukcesów, a to wszystko w blasku coraz potężniejszej Białej Gwiazdy!
Ostatnio edytowane przez Proud : 08.03.2009 o godz. 12:58.
Odpowiedz cytując