Wyświetl pojedynczy post
-S-
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3092
Stary 08.03.2009, 00:35
W Polsce to katecheci mają zalecane składanie donosów do parafii, jeśli jakiś osobnik nie uczestniczy w lekcjach religii- przynajmniej tak ostatnio gdzieś czytałem.

Nie tylko dla mnie homoseksualizm to zboczenie, i nie tylko dla mnie jest on problemem, a na pewno jest dla tych co są zmuszani do uczestnictwa na zajęcia o tematyce sprzecznej z ich religijnymi przekonaniami. Gdzie tu tolerancja. Przyznam się, że się zdziwiłem jak przeczytałem, że od muzułmanów tez się wymaga uczestnictwa- myślałem, że są nietykalni.

Z tymi piecami to taka metafora. A kogo palono w Auschwitz to się orientuję.