|
proszę o tytuł lub/i wykonawcę piosenki, która leciała dziś na stadionie w przerwie (z Polonią Warszawa). Kojarzę, że w refrenie tam jakaś laska śpiewa - lalalalalalala - 2 razy, taka charakterystyczna sekwencja, najpierw wznosząco, a potem opadająco
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
|