Wyświetl pojedynczy post
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1046
Stary 07.03.2009, 22:25
proszę o tytuł lub/i wykonawcę piosenki, która leciała dziś na stadionie w przerwie (z Polonią Warszawa). Kojarzę, że w refrenie tam jakaś laska śpiewa - lalalalalalala - 2 razy, taka charakterystyczna sekwencja, najpierw wznosząco, a potem opadająco
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując