Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.03.2009, 22:23
a mnie Diaz bardzo denerwuje.
jakies bezsensowne kiwki 2, 3 przeciwnikow konczace sie strata pilki, niecelne podania.
moze sie myle, ale jakos jego zapamietalem i dzisiaj i na meczu z Lechem.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując