Wyświetl pojedynczy post
ChinoRios
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Santiago - Zdunska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.03.2009, 22:01
dzięki za komentarze, a nie być niemożliwe fanem najlepsze drużyny Europy
i ja, jak wiele w Polsce, dla mnie wspaniałego kraju, w dobrych i złych pięknym krajem o bardzo dobrych ludzi

Wisła fan from the end of the world

Aguante Wisła Kraków!!! Tylko Nasz TS !!!
Odpowiedz cytując