Temat
:
[19. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa 7.03.2009 - sobota, godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
137
07.03.2009, 19:56
Bez podniety, jeszcze daleko do końca..
przydałaby nam się ta wygrana, żeby chłopcy uwierzyli w siebie, daj Panie Boże..
Ostatnio edytowane przez CH. : 07.03.2009 o godz. 19:59.
CH.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CH.
Znajdź inne posty napisane przez CH.