Temat
:
[19. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa 7.03.2009 - sobota, godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
Achmed
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków -->Aleje
Offline
#
132
07.03.2009, 19:52
Jeaaaaaa.!
Brooooooziooooooo.!
Hej Wisła Kraków!
Lalalala!
Achmed
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Achmed
Znajdź inne posty napisane przez Achmed