|
Wreszcie doczekaliśmy się ambicji, woli walki i determinacji w grze naszej drużyny. Jedyne zagrożenia Polonii to stałe fragmenty. Piękna asysta Zieńka. Szkoda tej akcji, co Boguski mógł podać na prawo do Zienia a stracił piłkę, ale i tak jest KAPITALNIE! W drugiej polowie wejdzie jeszcze Beto i będę spokojny.
Aż mnie trochę za serce złapało, jak po bramce pobiegli wszyscy do Maćka Skorży i wyściskali....widać, że to media próbują stworzyć złą atmosferę w i wokół Wisły.
|