Temat
:
[19. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa 7.03.2009 - sobota, godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
119
07.03.2009, 19:13
Fajne to było, że Brożki podbiegli do trenera i razem cieszyli się z bramki
Co najważniejsze walka na całego, biega więcej niż zawodnik z piłką, co na naszą ligę wystarcza
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik