|
Bramka po ładnym dośrodkowaniu Zieńczuka z lewego skrzydła, Brożek uderzył sprytnie i lekko, Przyrowski bez szans.
Oby tak dalej wyglądała GRA (tak, dziś można nazwać grą to, co pokazują nasi piłkarze).
Sobol widać w najlepszej dyspozycji, Brożek złapał już trochę świeżości no i Baszczu o klasę lepszy od Singlara na prawej obronie. Tak dalej!
|