Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
maciekwisla
Member
Od: 07.2005
Skąd: Krakow
Offline
#
158
07.03.2009, 16:35
Wisła - Polonia 1:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Beto, Ćwielong
Bramka: Paweł Brożek
TYLKO WISŁA!
Semper Fidelis!
maciekwisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekwisla
Znajdź inne posty napisane przez maciekwisla