Wyświetl pojedynczy post
maciekwisla
Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 07.03.2009, 16:35
Wisła - Polonia 1:0

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Beto, Ćwielong
Bramka: Paweł Brożek
TYLKO WISŁA!
Semper Fidelis!