Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 07.03.2009, 13:59
Wisła - Polonia 3:0

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Łobodziński, Beto, Ćwielong
Bramki: Paweł Brożek , Ćwielong, Beto
Bóg, Honor i Wisła!