Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
Lukass_7
Junior Member
Od: 03.2009
Offline
#
156
07.03.2009, 13:30
Wisła - Polonia 3:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Łobodziński, Beto, Ćwielong
Bramki: Paweł Brożek x2, Jirsak
Lukass_7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukass_7
Znajdź inne posty napisane przez Lukass_7