Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
joyrider[TS]
Junior Member
Od: 03.2009
Offline
#
155
07.03.2009, 13:22
Wisła - Polonia 2:1
Skład: Pawełek- Singlar,Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek -Małecki,Sobolewski, Jirsak, Ćwielong-Boguski, Paweł Brożek
Zmiany:Łobodziński, Zieńczuk,Beto
Bramki
aweł Brożek, Boguski
joyrider[TS]
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do joyrider[TS]
Znajdź inne posty napisane przez joyrider[TS]