Wyświetl pojedynczy post
joyrider[TS]
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 07.03.2009, 13:22
Wisła - Polonia 2:1

Skład: Pawełek- Singlar,Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek -Małecki,Sobolewski, Jirsak, Ćwielong-Boguski, Paweł Brożek

Zmiany:Łobodziński, Zieńczuk,Beto
Bramkiaweł Brożek, Boguski