Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 07.03.2009, 13:12
Wisła - Polonia 2:1

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Cantoro, Ćwielong - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Łobodziński, Zieńczuk, Diaz
Bramki: Paweł Brożek, Ćwielong