Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1288
Stary 07.03.2009, 10:26
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy wywiad z Frankowskim:

http://www.rp.pl/artykul/107684,2728...e_zawsze_.html

Brawo! Klub nie inwestuje w szkolenie młodzieży, więc zajmą się tym stare wygi.
Życzyłbym sobie, żeby z każdego rocznika przynajmniej jeden chłopak nabył umiejętności zbliżonych do Franka i Szymka.
Odpowiedz cytując