Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 07.03.2009, 10:02
Wisła - Polonia 2:1
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Pa.Brożek
Zmiany: Pi. Brożek, Ćwielong, Cantoro
Bramki: Małecki, Pa.Brożek