Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Fernando Redondo
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1854
07.03.2009, 09:13
przejrzałem ligę czeską i słowacką i raczej latem za darmo nie ma tam dobrych młodych zawodników do wyciągnięcia za darmo
Fernando Redondo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fernando Redondo
Znajdź inne posty napisane przez Fernando Redondo