Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn
Offline
#
4542
06.03.2009, 20:56
Po pierwszej połowie 1-2
Arka prowadzi i to zasłużenie. Zawodnicy trenera Michniewicza grają w Zabrzu otwarty futbol. Z kolei gra Górnika się nie klei. Sytuacja w której gospodarze zdobyli bramkę była jedną z niewielu ich składnych akcji
darekolsztyn
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez darekolsztyn