Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg
Offline
#
9187
06.03.2009, 20:31
Ja mam takie pytanko. Ilie napisal na swoim blogu: "Ciekawa grupa piłkarzy schodziła z boiska ostatnia: Czech i Słowak, Rumun i Mołdawianin, dwa bratanki
" Ten Rumun to Varga? To on juz trenuje z druzyna
koker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koker
Znajdź inne posty napisane przez koker