Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
nosu
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
6309
06.03.2009, 20:20
Oglądam mecze przez SopCast ale niestety nie widze normalnego ekranu tzn mam fioletowe tło a grajki są czerwone albo pomarańczowe. Wie ktoś co jest nie tak?
wierność
nosu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nosu
Znajdź inne posty napisane przez nosu