Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
godik1906
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
148
06.03.2009, 20:12
Wisła - Polonia W. 2-0
skład: Pawełek - Baszczyński,Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
zmiany: Beto, Jirsak ,Łobodziński
gole:Boguski, Paweł Brożek
godik1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do godik1906
Znajdź inne posty napisane przez godik1906