Wyświetl pojedynczy post
godik1906
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 06.03.2009, 20:12
Wisła - Polonia W. 2-0
skład: Pawełek - Baszczyński,Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
zmiany: Beto, Jirsak ,Łobodziński
gole:Boguski, Paweł Brożek