|
po to abysmy byli bardziej medialni niz jestesmy, zeby zamknac jape kibicom ze sa 'wielkie' transfery, po to Zuraw, a tak to do niczego
przypominam Paulista, ofensywny pomocnik, materiał na rozgrywajacego. Przypomnijcie sobie ile miał asyst i goli. Dynamika, prostopadłe podania i wrzutki, a z drugiej strony słabe zastawianie się i skuteczność, chaotyczność. Ja żałuje bo takiego typu graczy nam trzeba, a nie chimerycznych i flegmatycznych Łobo, Zienczuka, Jirsaka itd itd, większość kadry Wisły teraz taka jest.
Ostatnio edytowane przez HEDu : 06.03.2009 o godz. 20:27.
|