mic napisał(a):

Chodzi Ci o bramke na 2-3 dla pasow ? Chyba jednak wszystko prawidlowo bylo.
3-3 W sumie dobry mecz
|
Nie, chodzilo mi o bramke na 2:0

Nie bulwersuje sie jakos przesadnie, bo spalony byl minimalny, ale jednak. A mecz rzeczywiscie niezly jak na poziom obu druzyn, a zwlaszcza jak na LKS.
EDIT : YES YES YES
Zasluzyli sobie na to zwyciestwo
