Wyświetl pojedynczy post
Bo ogladać już mi mało
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 06.03.2009, 18:31. Lech... ups ; ] Amica
To prawda Lech gral 4 mecze w ciagu 10 dni, mecz z Wisła to było 3 spotkanie w odstepie 6 dni, co wiecej trzeci mecz wyjazdowy.

Braklo Arboledy, Stilicia Lech w ataku nie blyszczal, Wisla dominowala ale zamiast grac pilka podawalismy wszerz boiska, nie bylo pomyslu na atak, nawet glupich wrzutek ktorymi Udinese tak niszczylo obrone Lecha w dwumeczu, pilka zagrana w pole karne Lecha to od razu chaos i burdel, wiec nie gralismy wrzutek zeby im pracy nie utrudniac...


Wisla to zawsze Wisla i wazniejsza nawet do Barcelona - Real a najelpiej to na meczu panowie a nie przed TV

Pozdrawiam
Bo oglądać już mi mało...
Zapraszam do dyskusji na moim blogu sportowy
www.gniazdowy.blox.pl
Odpowiedz cytując