Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
Od: 05.2003
Offline
#
4509
06.03.2009, 18:16
No powiem wam że podoba mi się jak Cracovia wychodzi z kontrą- co najmniej czterech piłkarzy biegnie do ataku. W dwóch meczach Wisły niestety tego nie widziałem. (Aktualnie Łks-Ksc 1:2)
kotyrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kotyrek
Znajdź inne posty napisane przez kotyrek