Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1285
Stary 06.03.2009, 17:07
HEDu napisał(a):Wyświetl post
8 miesięcy nie grania w piłke, prawie tyle samo dochodzenia do siebie, nic juz z niego nie będzie.



Jak to jest ze po Szymku tyle czasu szukamy goscia od rozgrywnia pilki,a jak znajdujemy to dostaje koszmarnej kontuzjii po ktorej bedzie pewnie Dawidowskim 2.Oczywiiscie zycze Lukaszowi jak najlepiej ale przyklad chocby Niedzialana jest tu dobrym wykladnikiem,niestety....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując