HEDu napisał(a):

|
8 miesięcy nie grania w piłke, prawie tyle samo dochodzenia do siebie, nic juz z niego nie będzie.
|
Jak to jest ze po Szymku tyle czasu szukamy goscia od rozgrywnia pilki,a jak znajdujemy to dostaje koszmarnej kontuzjii po ktorej bedzie pewnie Dawidowskim 2.Oczywiiscie zycze Lukaszowi jak najlepiej ale przyklad chocby Niedzialana jest tu dobrym wykladnikiem,niestety....