Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
Dremon
Member
Od: 07.2007
Offline
#
143
06.03.2009, 16:06
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 3-1
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Boguski - Beto , Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Zieńczuk
Bramki: Boguski, Beto x2
Dremon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dremon
Znajdź inne posty napisane przez Dremon