Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 06.03.2009, 15:37
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2-1
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Diaz, Ćwielong, Beto
Bramki: Boguski, Małecki