Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
142
06.03.2009, 15:37
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2-1
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Diaz, Ćwielong, Beto
Bramki: Boguski, Małecki
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak