Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
6298
06.03.2009, 15:31
1986
napisał(a):
Autobusem 304 do Wieliczki mogę jechać na normalnym ulgowym bilecie miejskim
czy muszę kupić aglomeracyjny bilet ?
musisz kupic aglomeracyjny
Speedy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Speedy
Odwiedź stronę domową użytkownika Speedy!
Znajdź inne posty napisane przez Speedy