Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6298
Stary 06.03.2009, 15:31
1986 napisał(a):Wyświetl post
Autobusem 304 do Wieliczki mogę jechać na normalnym ulgowym bilecie miejskim czy muszę kupić aglomeracyjny bilet ?
musisz kupic aglomeracyjny
Odpowiedz cytując