Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 06.03.2009, 15:28
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2:1

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Beto, Ćwielong, Łobodziński

Bramki: Paweł Brożek, Patryk Małecki
Wisła Pany