Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline
#
141
06.03.2009, 15:28
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2:1
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Beto, Ćwielong, Łobodziński
Bramki: Paweł Brożek, Patryk Małecki
Wisła Pany
wislabielany
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislabielany
Znajdź inne posty napisane przez wislabielany