Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#805
Stary 06.03.2009, 14:31
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
To co mnie zaniepokoiło u Skorży to zrzucenie winy za przegraną na sędziego.
Nie pamiętam żeby kiedykolwiek tak robił, a obawiam się że może to być oznaka bezsilności.
Masz racje bezsilnosci,ale który trener u nas w Wisłe nie dochodził do takiego stanuJak był za ostry na teningach to buntowali sie zwodnicy,jak był za miękki ,to wykorzystywał to zarząd.U nas po prostu (przy Cupiale ,takim zarzadzie)nikt sie na dłuzej nie uchowa bo albo go wywala za to ,ze sie stawia jak Kasperczak,Petrescu,albo beda go robic w ciiula jak Skorże z transferami.
Popieram Skorze jako trenera i człowieka,bo naprawde ma stonowane wywiady jak na taka sytuacje,umiał zaszczepic w zawodnikach wole walki i nauczył ich jakiegos stylu gry,ale jak nie idzie,to juz chca wszyscy zwalają na trenera,bo w Wisłe sa do tego przyzwyczjeni.Powinno sie wziąsc za morde zarzad,nie ma transferów ,to czego tu wymagac,Wisła w tym składzie a raczej mocniejszym(Kosa,Dudka,Paulista,Cleber+Zieńczuk zyciowa forma),była dobra na przeciwko klubów,które nie miały wzmocnień.W tm czasie Grodzisk połczył sie z Polonia,Legia,poczyniła jakies transfery(Iwański),Lech połaczyl sie z Amica,a transferów chyba nie trzeba komentowac.Myśle ze nawet w tamtym składzie mielibysmy kłopoty,a co dopiero po takich ubytkach.Więc kto tu ma racje szukajac winy u trenera?Kto?Zawodnicy moga juz szykowac utkaną basń ,zeby tylko nie było na nich,ale z drugiej strony tez im sie nie dziwie ,jak w klubie jest ciagły burdel,jednych puszczaja drugich trzymaja na siłe,zero nowych konkretnych transferów,ktore wzbudziły by konkurencje ,wniosły troche swiezej krwi,wokoł zła prasa,wiec gdzie tu szukac pozytywów...?
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 06.03.2009 o godz. 14:34.
Bednarz=Landryna=......