Wyświetl pojedynczy post
reuber
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 06.03.2009, 13:16
Wisła - Polonia 2:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Boguski, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk, Paweł Brożek, Beto
Bramki: Paweł Brożek, Beto
Zmiany: Małecki, Ćwielong, Jirsak
Libatores ipso iure
Kto wespół z nami za Wisłą murem stanie, ten bratem jest i już nim pozostanie...