Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
Partition
Member
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj
Offline
#
134
06.03.2009, 12:57
Wisła - Polonia Warszawa 2:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Bramki: Paweł Brożek x2
Zmiany: Beto, Ćwielong, Łobodziński
Partition
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Partition
Znajdź inne posty napisane przez Partition