Wyświetl pojedynczy post
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 06.03.2009, 12:57
Wisła - Polonia Warszawa 2:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Bramki: Paweł Brożek x2
Zmiany: Beto, Ćwielong, Łobodziński