|
Cleber wrócił z rozmów z Terekiem, będzie na pewno na meczu z Polonią W. Kontraktu jeszcze nie podpisał. Ktoś na ochotnika zrobi trans po portugalsku "Wciąż możesz być legendą a nie zwykłym judaszem" ?
Tak, to szydera.
Nie, nie jestem obrońcą Franka ;P
Powód: duża litera
Ostatnio edytowane przez Czesław : 06.03.2009 o godz. 12:31.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw.
Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych...podania ręki" - Henryk Reyman
|