Ja bym postawił na taką 11:
Pawełek
Baszczu-Głowa-Marcelo-Diaz
Boguski-Sobol-Cantoro-Ćwielong
Brozek-Beto
Trzeba moim zdaniem zobaczyć jak się Cantoro prezentuje po długim siedzeniu na ławie(może wziął sie do roboty

Po drugie dac szanse Diazowi na jego nominalnej pozycji...po trzecie ułożyc grę w ataku pod Beto bo przy silnej i solidnej i tracącej najmniej bramek w lidze obronie przytrzymanie piłki w ataku jak to umie zrobić właśnie Beto może okazać się kluczowe...No i oczywiście zaangażowanie na 200% bo bez tego mecz wygrać NAM trudno...