Wyświetl pojedynczy post
jimmywislak
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 06.03.2009, 11:37
Ja bym postawił na taką 11:
Pawełek
Baszczu-Głowa-Marcelo-Diaz
Boguski-Sobol-Cantoro-Ćwielong
Brozek-Beto

Trzeba moim zdaniem zobaczyć jak się Cantoro prezentuje po długim siedzeniu na ławie(może wziął sie do robotyPo drugie dac szanse Diazowi na jego nominalnej pozycji...po trzecie ułożyc grę w ataku pod Beto bo przy silnej i solidnej i tracącej najmniej bramek w lidze obronie przytrzymanie piłki w ataku jak to umie zrobić właśnie Beto może okazać się kluczowe...No i oczywiście zaangażowanie na 200% bo bez tego mecz wygrać NAM trudno...
Odpowiedz cytując