Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 06.03.2009, 11:28
Wisła - Polonia
Wynik: 2:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielągi, Łobodziński
Strzelcy: Paweł Brożek, Boguski