|
Wisła - Polonia 2:0
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Beto, Łobodziński
Bramki: Diazi, Paweł Brożek
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 06.03.2009 o godz. 10:44.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
|