Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 06.03.2009, 08:50
Wisła - Polonia 2:0

Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Ćwielong, Beto, Łobodziński

Bramki: Diazi, Paweł Brożek
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 06.03.2009 o godz. 10:44.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."