Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3088
Stary 06.03.2009, 08:23
Albo to taka inspirowana gierka medialna Gowin vs. Palikot ,majaca na celu pokazanie ze PO to partia i prawicowa i liberalna,albo rzeczywiscie jest konflikt i Gowin "wybiera sie" do PISu.Jak dla mnie spokojnie mogłby tam iść,bo jego projekt in vitro,który pisał niemal na polecenie biskupów i nazwał go kompromisem,tak naprawde wprowadzal jeszcze wieksze obostrzenia niz ułatwienia