Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#947
Stary 06.03.2009, 01:22
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Co za załosny news.
Rzygac sie chce jak sie widzi "starania" dosc usilne zresztą byle znalesc jakas sensacje i pomieszać cos w Wisle.Oczywisce zarzuty dla tego goscia tez dotycza jak gral gdzie indziej.

Ale k**** koszulka z logo Wisla S.A,z marką Umbro to jest przegiecie ,i na bank czyn zamierzony.
Pewnie, że zamierzony, ale nie dla ośmieszenia Wisły, tylko przez idiotyzm "redaktora". Wiadomo, wszystko co opakujesz w ładny strój jednej z najlepszych medialnych marek w Polsce sprzeda się bardziej, niż jakiś tam Polar Wrocław.
Odpowiedz cytując