Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#946
Stary 06.03.2009, 00:29
Co za załosny news.
Rzygac sie chce jak sie widzi "starania" dosc usilne zresztą byle znalesc jakas sensacje i pomieszać cos w Wisle.Oczywisce zarzuty dla tego goscia tez dotycza jak gral gdzie indziej.

Ale k**** koszulka z logo Wisla S.A,z marką Umbro to jest przegiecie ,i na bank czyn zamierzony.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując