Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 05.03.2009, 22:06
Wisła 4-1 Polonia

Skład:
Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Diaz,Boguski-Beto,Paweł Brożek

Zmiany:Łobo,Ćwielong,Zieńczuk

Bramki: Paweł Brożek,Boguski (musze pisac po ile goli kazdy ?)